Czerwiec to miesiąc przynoszący naszym pociechom wiele radości. Rozpoczyna się hucznym świętowaniem dnia dziecka, a kończy pożegnaniem szkoły i rozpoczęciem długich wakacji. W tym wyjątkowym miesiącu Inca Play przygotowała dla dzieci mnóstwo atrakcji!

Rozpoczniemy go z przytupem, gdyż już 3 czerwca w godzinach 12:00-18:00 odbędą się długo wyczekiwane wydarzenie Dzień Dziecka. „Podróże małe i duże…” to temat przewodni tegorocznej imprezy. Przeniesiemy się zarówno w te bliższe, jak i dalsze zakątki świata! Sprawdzimy kto jest dobry z geografii, a kto z języków obcych! W naszej Sali zabaw będziemy gościć salon fryzjerski Modnisiowo, w którym specjaliści potrafią wyczarować każdą fryzurę dziecięcą; salon Misumari, dzięki któremu małe klientki będą mogły pomalować swoje paznokcie na różne kolory specjalnymi lakierami dla dzieci!

Świat będziemy zwiedzać tanecznym krokiem, dlatego imprezę zaczniemy od występu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury Ochota, którzy zaprezentują swoje umiejętności taneczne! Po chwili wytchnienia nasz kolejny partner szkoła Matplaneta,  zabierze nas w niecodzienną podróż z matematyką! Ponadto w tym dniu w Inca Play pojawią się także sponsorzy, dzięki którym będziecie mogli zdobyć wspaniałe nagrody: biuro podróży Itaka będzie przez cały czas pilotować naszą podróż po świecie, Katalogmarzeń.pl spełni nie jedno marzenie, a sklep niczchin.pl zapewni europejskie i wyjątkowe nagrody w konkursach! Imprezę zakończymy latynoamerykańską zumbą dla dzieci!

23 czerwca rozpoczęcie wakacji będziemy świętować razem z Wami! Z okazji zakończenia roku szkolnego dla każdego dziecka przygotowaliśmy specjalny 15% rabat na wejścia indywidualne!

Nie zapomnieliśmy również o jubilatach, którzy będą obchodzić u nas urodziny w tym miesiącu. W niedzielę 18 czerwca szykujemy promocję urodzinową, w pakiecie złotym będziecie mieli możliwość organizacji przyjęcia urodzinowego z własnym poczęstunkiem. Takie rzeczy tylko w Inca Play J

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, Instagramie dzięki temu nie ominą Was ważne informacje!

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa