W niedzielę 17 marca w godzinach 13:00 – 17:00 odbyła się w naszej sali zabaw ciekawe wydarzenie – Dzień Zdrowia, podczas którego przygotowaliśmy dla naszych gości dużo niespodzianek. Ale zanim o samych niespodziankach, chcielibyśmy wyjaśnić, skąd wziął się taki pomysł. Otóż, sala zabaw Inca Play przeszła niedawno ogromną metamorfozę niemal w każdym aspekcie działalności. Poza zupełnie nową powierzchnią i zabawkami, wdrożyliśmy także odmienny pomysł na prowadzenie sali zabaw. Całej inwestycji przyświecała idea „bliżej natury”, którą realizujemy na wielu poziomach i objawia się ona poprzez następujące czynniki:

 • Kolorystyka i design,

 • Zdrowe menu w kawiarni Inca Cafe,

 • Kryjówki edukacyjne,

 • Atrakcje ćwiczące równowagę i wytrzymałość kondycyjną,

 • Rośliny oczyszczające powietrze,

 • Rozpylacze probiotyków zwalczających alergeny w powietrzu,

 • Muzyka relaksacyjna na sali,

 • Lampy antybakteryjne,

 • Otwarta powierzchnia wykorzystująca światło słoneczne,

 • Minimalizacja użycia plastiku,

 • Tematyczne eventy edukacyjne, dotyczące ochrony zdrowia, środowiska oraz innych, ważnych społecznie tematów.

Dzień zdrowia w Inca Play był właśnie jednym z elementów szerszej koncepcji, którą wdrażamy na naszej sali, by budować świadome ekologicznie społeczeństwo, by w dłuższej perspektywie przysłużyć się przyszłym pokoleniom 😊

Nasza impreza nie odbyłaby się bez pomocy Partnerów zewnętrznych, którzy swoim zaangażowaniem i wiedzą wsparli nasze wydarzenie:

Fit / One – to największa siłownia w Warszawie, znajdująca się na 3. piętrze w Centrum Handlowym Blue City. Trenerzy z Fit / One wsparli nas merytoryczną wiedzą dotyczącą treningu, a z dziećmi przeprowadzili profesjonalne rozgrzewki. Na stanowisku siłowni można było również wygrać fajne gadżety i poznać ich szeroką ofertę zajęć skierowaną dla dorosłych.

Poradnia specjalistyczna Opi-Med – Specjalizuje się w diagnozach i poradach psychologicznych oraz logopedycznych, a podczas imprezy była możliwość by bezpłatnie takie porady uzyskać.

To be a happy mum– Hanna Dmowska, blogerka, mająca za sobą profesjonalną karierę lekkoatletyczną zakończoną sukcesami wspierała swoimi radami i doświadczeniem, jak pozostać fit po ciąży i jak pogodzić regularne treningi z byciem mamą, czego sama jest doskonałym przykładem!

Twój Ratownik – firma szkoleniowa, specjalizująca się w prowadzeniu imprez dla dzieci o charakterze prozdrowotnym. Niebanalne i ciekawe zajęcia z zakresu podstawowej wiedzy medycznej oraz pierwszej pomocy pomagają uświadamiać najmłodszych o konieczności posiadania wiedzy w tym istotnym temacie. Zespół Twojego Ratownika przygotował również specjalną grę animacyjną przeprowadzoną w naszym małpim gaju, oraz fantomy reanimacyjne, które podpięte pod aplikację pokazywały prawidłową intensywność uciśnięć.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz profilu na Instagramie, gdzie na bieżąco informujemy o kolejnych atrakcjach i imprezach, które odbywają się cyklicznie w naszym centrum rozrywki. Zapraszamy! 😊

22-311-75-11
606-770-098
e-mail: info@incaplay.pl
Al.Jerozolimskie 179 02-222 Warszawa